Vorige Volgende Afdrukken Link doorsturen

Samenstelling OCMW-raad

De leden van de Denderleeuwse OCMW-raad staan hieronder vermeld in alfabetische volgorde.

 

Jan DE BACKER


Jan De Backer

OPEN

 

Booglaan 80

9473 Welle

jan-debacker@telenet.be

 

 

 Stefan DE KOCK

 

Stefan De Kock

sp.a


Kemelweg 7

9473 Welle

stefandk@telenet.be

Koen D'Haenens_OCMW-raad 2017_WD (2).jpg


Koen D'Haenens

N-VA


Lindestraat 31

9470 Denderleeuw

koen.dhaenens@telenet.be

 

Arnold EEMAN


Arnold Eeman

onafhankelijk

 

Sterrenboslaan 25

9470 Denderleeuw

arnold.eeman@telenet.be

 



Elke PEREBOOM


Elke Pereboom

CD&V

 

Elf Dagwand 51

9473 Welle

elke.pereboom@skynet.be

 

 Katia SONCK


Katia Sonck

N-VA

 

Kerkstraat 70

9473 Welle

katia.sonck@telenet.be


 

Ingrid TEMMERMAN


Ingrid Temmerman

Vlaams Belang

 

Veldstraat 64

9470 Denderleeuw

ingrid.temmerman1@telenet.be

 

Els VANDER HEYDEN

 

Els Vander Heyden

sp.a


Wijngaardstraat 7

9470 Denderleeuw

els.vanderheyden@socmut.be

Carla VANMULDERS


Carla Vanmulders

NV-A

 

Kortestraat 23

9473 Welle

carla.vanmulders@gmail.com

 

 

Bjorn VAN SCHELVERGEM


Bjorn Van Schelvergem

CD&V

 

Braamlandstraat 56

9472 Iddergem 

vanschelvergembjorn@gmail.com

 

Lieven Vernaillen


Lieven Vernaillen (Voorzitter OCMW-raad)

sp.a

 

Beerweg 5

9473 Welle

tel. 0492 34 84 05

lieven.vernaillen@denderleeuw.be


Greet SLAGMULDER

 

Greet Slagmulder

Secretaris OCMW-raad


OCMW - Ten Kouter 20

9470 Denderleeuw

tel. 053 64 58 30

greet.slagmulder@ocmwdenderleeuw.be