Vorige Volgende Afdrukken Link doorsturen

Algemene contactgegevens diensten

 Dienst 

 Telefoon

E-mail 

 

 

 

 Kabinet burgemeester

 053 640 629

 burgemeester@denderleeuw.be

 Kabinet eerste schepen

 053 640 628

 eerste.schepen@denderleeuw.be

 Gemeentesecretaris 053 640 600 secretaris@denderleeuw.be
 Gemeenteontvanger 053 640 611 ontvanger@denderleeuw.be
   
 Dienst Bevolking 053 640 680 bevolking@denderleeuw.be
 Dienst Burgerlijke stand 053 640 670 burgerlijke.stand@denderleeuw.be
 Dienst Communicatie 053 640 694 communicatie@denderleeuw.be
 Dienst Cultuur 053 645 407 cultuur@denderleeuw.be
 Dienst Financiële Zaken 053 640 610 financiele.zaken@denderleeuw.be
 Dienst HRM 053 640 605 hrm@denderleeuw.be
 Dienst Huisvesting 053 640 654 huisvesting@denderleeuw.be
 Dienst ICT 053 640 693 ict@denderleeuw.be
 Dienst Integratie 053 640 686 integratie@denderleeuw.be
 Dienst Interne Zaken 053 640 690 interne.zaken@denderleeuw.be
 Dienst Jeugd 053 645 401 jeugd@denderleeuw.be
 Dienst Leefomgeving 053 640 630 leefomgeving@denderleeuw.be
 Dienst Mobiliteit 053 640 655 mobiliteit@denderleeuw.be
 Dienst RO & Stedenbouw 053 640 630 stedenbouw@denderleeuw.be
 Dienst Secretariaat 053 640 603 secretariaat@denderleeuw.be 
 Dienst Sport 053 645 402 sport@denderleeuw.be
 Technische dienst 053 640 650 technische.dienst@denderleeuw.be
   
 Academie voor Podiumkunsten 053 662 111 kunstonderwijs@denderleeuw.be
 Bibliotheek 053 668 484 bibliotheek@denderleeuw.be
 Brandweer 053 681 040 brandweer@denderleeuw.be
 Gemeenteschool Iddergem 053 667 247 gemeenteschool.iddergem@denderleeuw.be
 Gemeenteschool Welle 053 665 393 gemeenteschool.welle@denderleeuw.be
 Gemeentelijk magazijn 053 685 798 magazijn@denderleeuw.be
 Sportzaal André Ottoy 053 667 779 sportzaal.ottoy@denderleeuw.be

 

Een overzicht van alle diensten met de contactgegevens van alle medewerkers vindt u in de rubriek 'Bestuur & Diensten'. Naast de contactgegevens kunt u er ook een beknopte beschrijving van de werkzaamheden van de dienst lezen en een overzicht van de producten uit het digitaal loket bekijken.